PIPSON

PIPSON

OBOZY ŻEGLARSKIE/SZKOLENIA/REJSY/REMONTY

Szkolenia motorowodne

Szkolenia motorowodne zlokalizowane są na terenie Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji CAMPING PRZY „BASZCIE”64-360 Zbąszyń, ul. Garczyńskich 5a. (Kliknij, aby ustawić nawigację)

Szkolenia motorowodne

O kursie

Szkolenia motorowodne u nas to przede wszystkim nacisk na umiejętności praktyczne i bezpieczeństwo. Uczymy w sposób ułatwiający szybsze przyswajanie wiedzy i umiejętności.

Terminy, Czas i Cena: W celu ustalenia szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą e-mail.

Jak wygląda szkolenie?

Kurs podzielony jest na część teoretyczna i praktyczną.

Teoria: Przeprowadzany jest wykład zawierający podstawową wiedzę, jaką potrzeba, aby przystąpić do egzaminu oraz poruszać się w sposób bezpieczny na wodzie.

Praktyka: Podstawowe manewry podejście, odejście od kei, człowiek za burtą, podejście do boi, ślizg, ósemki, pływanie tyłem.

Kto może wziąć udział w szkoleniu:

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie (min. wiek to 14 lat). Patent sternika motorowodnego jest dla każdego kto:

  • chce rekreacyjnie spędzać czas nad wodą,
  • jest związany ze sportami wodnymi (żeglarzy, ratowników, szkoleniowców itp.)
  • prowadzi jacht żaglowy lub motorowy, skuter wodny, RIBa lub ponton z silnikiem i innych pojazdów wodnych napędzanych silnikiem.
Szkolenia motorowodne - Motorówka typu RIB

Jak wygenerować wniosek o patent?

Po zdaniu egzaminu należy złożyć elektroniczny wniosek o wydanie patentu sternika motorowodnego pod tym adresem, gdzie znajduje się intuicyjny generator wniosków który poinstruuje już dalej.